Сайт Корпорації «Артеріум» створений для використання та перегляду користувачами мережі Інтернет, а також для своєчасного та постійного надання повної та необхідної інформації про Корпорацію, її продукцію та послуги.

Користуючись матеріалами сайту Корпорації, ви автоматично погоджуєтеся з цими умовами, і ця угода набуває чинності з моменту першого використання сайту. Ці умови поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту Корпорації «Артеріум». У цьому документі терміни «ви» і «ваш» позначають користувача сайту, а терміни «ми» і «наш» — Корпорацію «Артеріум».

Корпорація «Артеріум» зберігає за собою право за потреби змінювати ці умови. У випадку порушення даних умов, Корпорація «Артеріум» залишає за собою право всіляко співпрацювати з правоохоронними органами та застосовувати всі передбачені законом способи стосовно порушників.

Ми забороняємо розміщувати або пересилати будь-які незаконні, дискредитуючі, непристойні чи скандальні матеріали, що містять інформацію або заохочують поведінку, які вважаються кримінальним злочином або в будь-який інший спосіб порушують законодавство. Ви погоджуєтеся використовувати цей сайт винятково в законних цілях й у спосіб, який не обмежує права та не перешкоджає використанню цього сайту третіми особами.

Використання інформації

Інформація, представлена на сайті, не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може служити заміною очної консультації лікаря. Перед застосуванням лікарських засобів проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з протипоказаннями препарату.

Захист інтелектуальної власності

Усі назви препаратів, їх зображення, логотипи та інші фотографії і логотипи, які ідентифікують Корпорацію, її підприємства, продукцію та співробітників, є власністю Корпорації «Артеріум». Копіювання даних, доступ до яких ви отримали через цей сайт, дозволяється лише за попередньою згодою із власником прав на використання інформації. Щоб отримати дозвіл на використання інформації, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку на сайті.

Обмеження щодо використання наданої інформації

Ми всіляко намагаємося надавати максимально точну та повну інформацію, проте ми не можемо повністю це гарантувати. Ми не гарантуємо, що матеріал на сайті буде відображатися постійно та безперервно або без помилок, що цей сайт чи сервер, на якому він зберігається, буде вільним від вірусів чи буде гарантувати точність, надійність і функціональність інформації. Корпорація «Артеріум» не несе відповідальності за будь-які збитки, що стосуються використання або можливої втрати інформації, або прибутків, які виникли у зв'язку з використанням сайту Корпорації «Артеріум».

Створення Інтернет-посилань на сайт Корпорації

Ви можете робити посилання на сайт Корпорації «Артеріум» без нашого дозволу.

Створення Інтернет-посилань з сайту Корпорації

Ми не несемо відповідальність за зміст та надійність сайтів та посиланнь, які містяться на сайті Корпорації «Артеріум». Ми не можемо гарантувати, що ці посилання будуть функціонувати стабільно, і ми не контролюємо наявність та роботу сторінок, на які посилається наш сайт.

Дотримання конфіденційності відвідування

Ви можете користуватися сайтом Корпорації, не розголошуючи особисту інформацію про себе.

У той час, коли користувачі проглядають, читають і завантажують інформацію з сайту Корпорації, автоматично збирається та зберігається інформація про відвідувачів з метою отримання статистичних даних. Ми використовуємо їх для аналізу відвідування нашого сайту та оптимізації його роботи. Корпорація «Артеріум» не несе відповідальності та не бере на себе зобов'язань за її розголошення.

Заповнюючи форму для запитів, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо збирати інформацію про вас, яку ви добровільно надали, і надсилати вам повідомлення про поновлення інформації на нашому сайті або відповіді на ваші запити. Жодна персональна інформація про відвідувачів цього сайту (ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та ін.) автоматично не збирається без чіткої згоди на те користувача.

Ми не передаємо персональну інформацію про вас третій стороні. Ви можете відмовитися від автоматичного надсилання повідомлень з нашого сайту.

Ми використали відповідні фізичні та технічні засоби, щоб захистити інформацію, яку ми збираємо на цьому сайті. Ми не будемо використовувати вашу адресу електронної пошти в комерційних цілях.