Реакції на лікарські засоби відрізняються для кожної особи. На жаль, неможливо визначити всі побічні реакції під час клінічних досліджень. Згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), фармаконагляд — це наука та комплекс заходів щодо виявлення, оцінки, розуміння та попередження розвитку побічних ефектів чи будь-яких інших несприятливих явищ, пов’язаних із застосуванням лікарських засобів. Система фармаконагляду в Корпорації «Артеріум» спрямована на моніторинг безпеки лікарських засобів та їх ефективності протягом всього життєвого циклу продукту. Виявлені побічні реакції або відсутність ефективності свідчать про необхідність подальшого вивчення медичних препаратів.

 

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум», будь ласка,

заповніть карту-повідомлення (завантажити файл) і надішліть на адресу: Bohdan.Lozynskyy@arterium.ua.

Або залиште запит, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами. Чи повідомте за телефоном: +38 093 63 97 761.

 

* Поля обов'язкові для заповнення.


Примітка. Повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, виробник або лікарський засіб були причиною чи будь-яким іншим чином сприяли побічній реакції/дії.