У процесі створення якісних та безпечних препаратів ми відповідально ставимося до закупівель та поставок. У роботі з постачальниками ми дотримуємося наступних принципів.

Відкритість

Ми надаємо повний доступ до інформації про умови проведення тендера зацікавленим компаніям. Умови тендера надаються учасникам до початку торгів. Результат торгів дійсний для умов, за якими він проводився.

Рівні умови

Усім зацікавленим сторонам надається однаковий набір тендерних умов у вигляді документів, де міститься повна інформацію про вимоги до товарів і послуг, які постачаються, про обсяги і терміни закупівель та критерії їх оцінювання. Усі нові постачальники основної сировини та матеріалів проходять кваліфікаційний аудит, а постійні постачальники — періодичний аудит.

Об’єктивність

Вибір контрагента здійснюється на основі колективного рішення тендерного комітету. Наші рішення прозорі та доступні для всіх учасників тендера.

Легальність

Вимоги до товарів і послуг, а також процедура проведення тендерів відповідають міжнародним стандартам ділової етики, законодавству України та законодавству тих країн, де ми ведемо бізнес. Під час проведення тендера ми дотримуємося прав усіх учасників.

Розвиток

Ми завжди готові розглянути нові способи та методи співпраці, які підвищать спільну з постачальником ефективність і відкриють нові можливості.  

Безрецептурні препарати

У розділі представлені препарати, які можна придбати без рецепта

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»

Зворотній зв'язок

Напишіть нам, якщо маєте запитання, пропозиції або скарги