Фармацевтична Корпорація «Артеріум» об’єднує майже три тисячі співробітників. Наші співробітники – основа успіху та головний чинник, що забезпечує конкурентоспроможність компанії. Розвиток, мотивація та гідні умови праці – пріоритетні напрями в управлінні персоналом.

56% - жінки

44% - чоловіки

Навчання

Функцiю управлiння системою професiйного навчання персоналу в Корпорації «Артеріум» виконує Корпоративний університет. Корпоративний університет пропонує підвищення кваліфікації в форматі шкіл. Школи – це серія тренінгів, які покликані розвинути навички та компетенції обраного напряму. Серед найбільш найбільш популярних на даний момент є такі щорічні школи:

  • Школа R&D
  • Школа якості
  • Школа майстрів
  • Школа рекрутерів
  • Школа логістики
  • Школа корпоративних викладачів

 

Соціальні гарантії для співробітників

Корпорація «Артеріум» забезпечує своїх співробітників усіма соціальними гарантіями, пільгами та компенсаціями, які передбачені законодавством. Крім цього, компанія пропонує компенсаційний пакет.

Медичне обслуговування

Усі співробітники можуть безкоштовно користуватися послугами спеціально створених сучасних медико-санітарних частин.

Охорона праці

Дотримання вимог законодавства є ключовим у напряму охорони праці. У 2018 році ми провели модернізацію на робочих місцях, аби співробітники могли працювати в більш комфортних умовах.

Програма «Активний спосіб життя»

Проекти для залучення до активного способу життя

ПРОГРАМА «ЩО ВАРТО ЗНАТИ»

Як запобігти виникненню захворювань