ВІМЕНС
ВІМЕНС

herbal combination

Капсули

Додаткове джерело флавоноїдів, терпенів, дитерпенів та фолієвої кислоти з метою нормалізації та покращення метаболічних процесів жіночої репродуктивної системи при порушенні менструального циклу, мастодинії (масталгії), перед менструальному синдромі.

ГЕПАМЕТІОН
ГЕПАМЕТІОН

Таблетки сублінгвальні

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти адеметіоніну з метою загального зміцнення організму, усунення дефіциту та покращення синтезу ендогенного S-аденозил-L-метіоніну в організмі, поліпшення білкового та ліпідного обміну. Адеметіонін сприяє відновленню ослабленої функції клітин печінки, підвищенню її стійкості до дії шкідливих факторів (алкоголь, фактори зовнішнього середовища, віруси, бактерії, лікарські засоби, токсичні речовини). Сублінгвальна форма добавки дієтичної забезпечує більш легке надходження адеметіоніну відразу в кровоток.

ГЛИЦИСЕД МАКС
ГЛИЦИСЕД МАКС

Рекомендуется в качестве диетической добавки к рациону питания как дополнительный источник аминокислоты глицина и минерала магния с целью снижения повышенной возбудимости и раздражительности, преодоление тревожности и психоэмоционального напряжения при функциональных расстройствах нервной системы (неврозоподобные состояния, вегетососудистая дистония), поддержки стрессоустойчивости и предотвращения возникновения патологических последствий стресса , защиты нервной системы, повышение выносливости и сопротивляемости организма к различным воздействиям, улучшение настроения, при стрессовых ситуациях, синдроме хронической усталости, для повышения умственной работоспособности, улучшение сна и засыпания.

ГЛІЦИСЕД КАРДІО
ГЛІЦИСЕД КАРДІО

GLYCINE, POTASSIUM ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE

Таблетки

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти гліцину та макроелементів магнію та калію для покращення функціонування міокарду при розладах роботи серця, з метою зменшення психоемоційного напруження при функціональних розладах нервової системи (неврозоподібні стани, вегетосудинні дистонії), покращення настрою, при стресових ситуаціях, для покращення сну та засинання, та підвищення розумової працездатності, для попередження «синдрому хронічної втоми».

ГЛІЦИСЕД МАКС
ГЛІЦИСЕД МАКС

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти гліцину та мінералу магнію з метою зниження підвищеної збудливості і дратівливості, подолання тривожності та психоемоційного напруження при функціональних розладах нервової системи (неврозоподібні стани, вегетосудинні дистонії), підтримки стресостійкості і запобігання виникненню патологічних наслідків стресу, захисту нервової системи, підвищення витривалості та опірності організму до різних впливів, покращення настрою, при стресових ситуаціях, синдромі хронічної втоми, для підвищення розумової працездатності, покращення сну та засинання.

ІНГАЛАР
ІНГАЛАР

herbal combination

Ефіро-олійна фітокомпозиція

Проявляє протимікробну, протизапальну, місцевоподразнювальну дії.

МАСТОФЕМІН
МАСТОФЕМІН

herbal combination

Капсули

Додаткове джерело індол-3-карбінолу, флавоноїдів, терпенів та дитерпенів з метою нормалізації функціонального стану при порушенні метаболічних процесів в молочних залозах і для зменшення гіперпроліферативних процесів у репродуктивних органах жінок.

МЕНОРМА
МЕНОРМА

herbal combination

Таблетки

Додаткове джерело вітамінів (К, С, бета-каротину, рутину), дубильних речовин, флавоноїдів (вібурніну) з метою нормалізації функціонального стану жіночих репродуктивних органів при менорагіях (рясних менструаціях).


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»