Компанія розвиває партнерство з громадами в регіонах, де знаходяться підприємства, що є учасниками Корпорації «Артеріум». У 2018 році ми реалізували низку проектів для підтримки громад. Важливим для нас напрямом залишається робота з молодими спеціалістами, які в майбутньому будуть формувати галузь в нашій країні. Їх підтримка та інвестиції у їхній розвиток є запорукою розвитку сфери, в якій працюємо. Корпорація «Артеріум» пишається своїми волонтерами: щороку вони беруть участь у різних заходах, що реалізуються на користь громад. Ми продовжуємо дбати про незахищені верстви населення, підтримуємо підшефні організації, створюємо можливості для реалізації дітей, які потребують особливої уваги.

Співпраця із навчальними закладами

Продовжує функціонувати програма роботи зі студентами «З досвідом у майбутнє». Вона спрямована на співпрацю компанії з профільними вищими навчальними закладами, для підвищення рівня обізнаності профільних спеціалістів процесами фармацевтичного виробництва, обміну досвідом, висвітлення теоретичних і практичних аспектів фармгалузі. На розгляд вищим навчальним закладам компанія запропонувала 28  тем для проведення тренінгів. Протягом року спеціалісти «Артеріум» провели 19 тренінгів для Національного університету «Львівська політехніка» та 11  – для Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького. У 2018 році програма охопила майже 900 студентів.

 

 

Студентська практика

У 2018 році Корпорація «Артеріум» запросила на практику 79 студентів профільних спеціальностей Національного Університету «Львівська політехніка», Львівського Національного Університету ім. І. Франка, Університету банківської справи, Буковинського національного медичного університету та уклала 33 договори на проходження практики зі студентами профільних спеціальностей.

Корпоративне волонтерство

Екскурсії в музей Галичфарм

Протягом 2018 року музей відвідали учні зі шкіл Львова та Львівської області 1-11 класів, студенти львівських навчальних закладів, лікарі, вчителі, представники львівських державних установ. Кількість відвідувачів склала більше 2 тисяч осіб. Екскурсоводами виступають співробітники компанії. Для дітей програма екскурсії включає захоплюючі хімічні досліди.

Театральна студія «Панацея»

2013 році в компанії була створена театральна студія «Панацея» за ініціативи волонтерів компанії.  Її учасники – працівники, які беруть участь в театральних постановках до важливих дат, корпоративних свят, такі як, День захисту дитини, Новий рік та День св. Миколая, День матері. Глядачами вистав є не лише працівники та їх сім’ї, ветерани підприємства, а також вихованці будинків сімейного типу Львова та Києва. У 2018 році театральна студія «Панацея» показала близько 13 вистав для вихованців інтернатів, будинків сімейного типу та для жителів геріатричного пансіонату Львова.

Дитячі велотренування

З 2011 року компанія реалізовує програму «За здоровий спосіб життя» для популяризації здорового способу життя та велоспорту як одного з видів фізичної активності. Влітку 2018 волонтери компанії провели щорічні дитячі велотренування «Веселі старти» для жителів міста. Цього року за 4 велотренування свято відвідало близько 850 учасників.

Благоустрій парку «Знесіння»

Співробітники компанії на волонтерських засадах беруть участь у щорічних весняних толоках на території парку: прибирають сміття, висаджують дерева. Окрім того компанія надає фінансову допомогу для благоустрою парку. Результатом співпраці з парком став також «Маршрут здоров’я» Корпорації «Артеріум», який з 2013 року є в «Знесінні».

Дитячий театральний фестиваль «Казка у гаю»

Наша компанія підтримує вже декілька років дитячий театральний фестиваль «Казка у гаю», що присвячений Дню захисту дітей. Організатором заходу є Громадська організація «Обереги». Щорічно фестиваль відбувається просто неба. Захід збирає тисячі маленьких глядачів та є цікавим для людей різного віку. Головною ідеєю фестивалю є підтримка та створення умов для розвитку дитячо-юнацьких колективів театрального жанру, надання можливості реалізувати свій творчий потенціал, обмінятися досвідом, репертуаром та потрапити у казкову атмосферу.

 

 

Благодійність

Підшефна школа-інтернат №8

Щорічно Корпорація «Артеріум» надає допомогу київській спеціальній школі-інтернату №8, яка вже багато років є підшефною. У школі навчаються діти з вадами фізичного або розумового розвитку. У 2018 році Корпорація «Артеріум» зробила ремонт кабінету дитячого психолога. У попередні роки за підтримки Корпорації «Артеріум» в школі зроблено комплексний ремонт кухні та їдальні, санчастини, спортзалу, перепланування і ремонт санітарних приміщень, ремонт в бібліотеці.

Люди з особливими потребами

Корпорація «Артеріум» допомогла обладнати сенсорну кімнату в Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело». Це навчально-реабілітаційний центр, де діти з особливими потребами можуть отримати реабілітаційну, освітню, психологічну підтримку та допомогу. На програмах навчання Центру – діти з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіпер -активним розладом, дефіцитом уваги. Сенсорну кімнату оснастили спеціальним розвитково-реабілітаційними обладнанням для комфортного і безпечного розвитку і фізичної активності дітей з особливими потребами. Корпорація «Артеріум» щорічно підтримує майстерню для молоді з особливими потребами при Фонді «КАРІТАС-ЛЬВІВ».

Медичні та соціальні установи

З кожним роком в світі все більше компаній відмовляються від придбання різдвяних подарунків партнерам, натомість гроші, заплановані на привітання, передаються на благодійність. Ця практика відповідає місії нашої компанії, тому вже другий рік ми допомагаємо дітям, які проходять лікування в Центрі кардіології. У 2018 році напередодні різдвяних свят Корпорація «Артеріум» передала благодійну допомогу Центру дитячої кардіології та кардіохірургії – УЗД датчик, що дозволяє діагностувати малюків до 1  року перед проведенням операції. За допомогою цього датчика фахівці центру діагностують малюків на сучасному рівні. Щороку співробітники компанії передають допомогу пацієнтам психіатричного диспансеру Львова та мешканцям геріатричному пансіонату. У 2018 році до Великодня волонтери компанії зібрали та привезли пацієнтам диспансеру одяг, а до дня Св. Миколая вихованці інтернатів отримали солодощі та іграшки. Наша компанія вже декілька років співпрацює з Благодійним фондом. Фонд розподіляє ліки між незахищеними верствами населення та тими, хто потребує опіки та підтримки: сиротинцям, будинкам для людей похилого віку, волонтерським організаціям. Також компанія передає ліки у військові госпіталі та частини. У 2018 році ми передали ліків на суму майже 2,5 млн гривень.

Програма «Активний спосіб життя»

Проекти для залучення до активного способу життя

ПРОГРАМА «ЩО ВАРТО ЗНАТИ»

Як запобігти виникненню захворювань