Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році.
Продукцію для ТМ Артеріум виробляють підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм».

Київмедпрепарат

Лідер з виробництва
антибактеріальних препаратів в Україні

«Київмедпрепарат» виготовляє лікарські засоби з 1847 року. До продуктового портфеля підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: порошки для ін’єкції, таблетки, капсули, порошки та гранули для оральних розчинів, м’які лікарські форми. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати.

Галичфарм

Лідер з виробництва
фітопрепаратів в Україні

«Галичфарм» виготовляє лікарські засоби з 1911 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби у формах: розчини для ін’єкцій та інфузій, таблетки, розчини для зовнішнього та внутрішнього застосування.

 

Системи управління якістю «Київмедпрепарат» і «Галичфарм» відповідають міжнародному стандарту управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14001:2015. Виробничі потужності сертифіковані на відповідність стандартам Належної виробничої практики (GMP).

 

«АРТЕРІУМ ЛТД»

Провайдер комплексних та професійних рішень в сфері регуляторних питань фармацевтичного ринку

«АРТЕРІУМ ЛТД» - компанія заснована в 2008 р. З 2016 року надає широкий спектр послуг у сфері взаємодії з регуляторними органами. До переліку послуг входять послуги з реєстрації та підтримання чинності реєстраційних посвідчень, фармаконагляду та інші консультаційні послуги. Команда висококваліфікованих фахівців володіє досвідом успішного ведення діяльності в 16 країнах світу для 6 категорій продукції: активних фармацевтичних інгредієнтів, лікарських засобів для застосування людиною, ветеринарних лікарських засобів, рослинних лікарських засобів, виробів медичного призначення, дієтичних добавок.

Системи управління якістю «АРТЕРІУМ ЛТД» відповідають вимогам міжнародного стандарту управління якістю ISO 9001.

 

ПРОДУКТИ

До продуктового портфелю Корпорації «Артеріум» входять 147 засобів для здоров’я людини та 17 ветеринарних препаратів. Основні терапевтичні напрями «Артеріум»: протимікробні засоби, засоби для серцево-судинної, центральної нервової та травної систем, а також дерматологічні, урологічні, ендокринологічні й офтальмологічні засоби.

Понад 150 препаратів
у продуктовому портфелі компанії
 

протимікробні засоби

засоби для серцево-судинної системи

засоби для нервової системи

засоби для травної системи

дерматологічні засоби 

ветеринарні засоби

 
 

ОРИГІНАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ

Особливе місце в продуктовому портфелі займають оригінальні препарати: «Тіотриазолін», «Тіоцетам», «L-лізину есцинат»®, «Уролесан».

 

ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

Зворотній зв'язок

Напишіть нам, якщо маєте запитання, пропозиції або скарги

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»

Каталог продукції

У розділі представлені лікарські препарати Корпорації «Артеріум»