Корпорація «Артеріум» та її учасники дотримуються усіх нормативних та законодавчих вимог України, що покликані забезпечити раціональне використання природних ресурсів та зменшувати негативний вплив виробництва на довкілля. У компанії впроваджена та діє екологічна політика, головні принципи якої передбачають:

  • дотримання законодавчих вимог;
  • раціональне та економне використання природних ресурсів;
  • сталий розвиток – економічне зростання, що враховує екологічні наслідки господарської активності;
  • відкритість та прозорість.

 

Під час проектування та реконструкції виробничих дільниць ми беремо до уваги екологічні аспекти та керуємося ними. Для цього ми інвестуємо в енергоефективне та ресурсоефективне обладнання, яке попереджає та мінімізує вплив нашої діяльності на довкілля. Ми використовуємо фільтраційне обладнання для зниження рівня викидів до мінімальних, а також плануємо впровадження прозорої системи моніторингу нашого впливу на довкілля. Учасники Корпорації «Артеріум»  – вітчизняні виробники лікарських засобів, «Київмедпрепарат» та «Галичфарм»  – обладнані сучасними виробничими потужностями та мають сертифікацію GMP. Система екологічного менеджменту Корпорації «Артеріум» надає особливу увагу мінімізації утворення відходів.

Зелений офіс

Офіси компанії дотримуються принципів Зеленого офісу. Ми зменшуємо використання паперу за рахунок впровадження в компанії електронного документообігу. Ми відмовилися від використання пластикового посуду, впровадили практику відеоконференцій для зниження кількості відряджень співробітників, зменшили обсяги споживання паперу за рахунок двостороннього друку, рекомендуємо співробітникам вимикати усі пристрої з мережі після закінчення робочого дня, беремо участь в еко-акціях, збираємо відходи що можуть бути повторно перероблені в місцях їх утворення.

Програма «Активний спосіб життя»

Проекти для залучення до активного способу життя

ПРОГРАМА «ЩО ВАРТО ЗНАТИ»

Як запобігти виникненню захворювань