Наші співробітники – основа успіху та головний чинник, що забезпечує конкурентоспроможність компанії. Розвиток, мотивація та гідні умови праці – пріоритетні напрями в управлінні персоналом.

  • понад 2400 співробітників
  • 58% – жінки / 42% – чоловіки
  • 3 млн грн – інвестиції в навчання співробітників

Корпоративний університет компанії — 300 навчальних програм для розвитку та професійного зростання співробітників.

Безпека на робочому місці

Система управління охороною праці в Корпорації «Артеріум» і виробничих центрах «Київмедпрепарат» і «Галичфарм» відповідає вимогам законодавства України з використанням досвіду провідних міжнародних практик і стандартів у галузі безпеки та гігієни праці. Ми проводимо тренінги та семінари з охорони праці, які позитивно впливають на безпеку і добробут наших співробітників. Для всіх співробітників компанії діє система медичного страхування. 

Програма «Активний спосіб життя»

Ми популяризуємо активний спосіб життя в суспільстві та серед співробітників компанії. «Артеріум» влаштовує і підтримує спортивні заходи: велопробіги та велотренування, благодійні марафони, дитячі велогонки, футбольні турніри, змагання зі спортивного орієнтування, відвідування басейну. Програма «Активний спосіб життя» діє в компанії з 2010 року. У 2015 році в програмі взяли участь близько 500 співробітників та їх діти. 

Програма «Активний спосіб життя»

Проекти для залучення до активного способу життя

ПРОГРАМА «ЩО ВАРТО ЗНАТИ»

Як запобігти виникненню захворювань