Ми розробляємо якісні і доступні інноваційні оригінальні та генеричні препарати, щоб поліпшити стан здоров'я людей.

Задоволення потреб у галузі охорони здоров'я

Щоб задовольнити актуальні терапевтичні потреби, ми розробляємо нові препарати і вдосконалюємо існуючі. За останні три роки «Артеріум» представив ринку 63 нових продуктів з урахуванням форм і дозувань.

Розробка нових препаратів проводиться відповідно до концепції «Якість через розробку». 
Клінічні та доклінічні дослідження – згідно з правилами GLP та GCP.

Безпека пацієнта

Здоров'я та безпека пацієнта – головна мета нашої діяльності. Ми підтримуємо та вдосконалюємо зворотній зв'язок зі споживачами. Зворотній зв'язок забезпечується через фармаконагляд, роботу з рекламаціями та систему взаємодії з клієнтами.

Захист від фальсифікації

Ми постійно працюємо над вдосконаленням методів захисту від фальсифікації: створюємо оригінальний, складний для відтворення макет упаковки та наносимо унікальні захисні елементи. Ці способи захисту надають більше впевненості в тому, що споживач отримає якісний препарат.

АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ

Резистентність до таких життєво важливих препаратів як антибіотики – серйозна загроза для здоров'я людей і медицини в усьому світі. Корпорація «Артеріум», лідер в сегменті антибіотиків в Україні, не тільки створює ефективні та якісні ліки, а й реалізовує соціальні проекти, спрямовані на підвищення обізнаності пацієнтів про правильне використання антибіотиків.

Програма «Активний спосіб життя»

Проекти для залучення до активного способу життя

ПРОГРАМА «ЩО ВАРТО ЗНАТИ»

Як запобігти виникненню захворювань

АНТИБІОТИКО- РЕЗІСТЕНТНІСТЬ

Як попередити розвиток стійкості до антибіотиків