Санітарна лабораторія «Київмедпрепарат» пройшла сертифікацію Укрметртестстандарт на право проведення вимірювань

Санітарна лабораторія «Київмедпрепарат» пройшла сертифікацію Укрметртестстандарт на право проведення вимірювань

19 липня 2023 | Новини компанії

Це вже четверте поспіль підтвердження роботи лабораторії відповідно до стандартів ДСТУ ISO 10012, що підтверджує що санітарна лабораторія відділу контролю якості підприємства на належному рівні проводить усі необхідні вимірювання для контролю впливу на навколишнє середовище під час виробництва лікарських засобів.

«Санітарна лабораторія контролює відповідність роботи підприємства усім нормам чинного законодавства України у сфері екології (допустимі концентрації шкідливих речовин у викидах та скидах виробництва у довкілля) та у сфері охорони праці (безпечні умови роботи для персоналу на виробничих дільницях)», – розповідає Юлія Чиколовець, начальник відділу контролю якості «Київмедпрепарат».

Сертифікат Укрметртестстандарту підтверджує, що у санітарній лабораторії «Київмедпрепарат» є всі необхідні вимірювальні можливості, щоб контролювати показники безпеки виробництва, а значить – попереджувати та знижувати ризики небезпечного впливу виготовлення лікарських засобів. Отримання цього сертифікату дає право підприємству самостійно, без залучення державних контролюючих органів, проводити усі необхідні вимірювання для контролю впливу на довкілля упродовж наступних двох років.

«Упродовж останніх двох років ми обладнали санітарну лабораторію «Київмедпрепарат» сучасним обладнанням, яке дає можливість впроваджувати нові методики вимірювання показників безпеки. Сертифікат визнання вимірювальних можливостей отримано без зауважень та залучення додаткових ресурсів, а підприємство продовжує планово та оперативно контролювати показники безпечності виробництва », – зазначає Юлія Чиколовець.

На фото: Працівники санітарної лабораторії «Київмедпрепарат» після сертифікації Укрметртестстандарт

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26