Офіційна заява щодо експорту продукції «Артеріум» до РФ та РБ

8 грудня 2022 | Новини компанії

Деякі засоби масової інформації поширюють неправдиву та недостовірну інформацію щодо «Артеріум» та продовження бізнесу у Росії та Білорусі.

Ще раз наголошуємо, що з 24 лютого Корпорація «Артеріум» повністю покинула ринок РФ та РБ, припинила всі відносини з російськими та білоруськими контрагентами та не проводить жодної діяльності на території цих країн – ні прямо, ні опосередковано (ні через контрагентів, ні через території третіх країн).

Наразі на території країни-агресора (РФ) та РБ можуть продаватися залишки продукції, маркованої ТМ «Артеріум» і виготовленої суб’єктами українського фармринку, з останніх довоєнних поставок. Дату виготовлення легко перевірити, оскільки вона зазначена на упаковці препарату. Крім того, на території РФ та РБ також може бути продукція, що маркована ТМ «Артеріум», але виготовлена суб’єктами російського або білоруського фармринку без нашої згоди та всупереч нашій політиці з припинення всіх операцій у РФ та РБ. Оскільки наразі українське законодавство забороняє вступати у будь-які відносини з будь-якими органами, підприємствами й установами цих країн, ми не маємо ані достовірної інформації про присутність тих чи інших препаратів, зокрема з можливим використанням наших ТМ, ані способу впливати на такі події, якщо вони мають місце.

Звертаємо увагу на те, що згідно з регуляторними нормами РФ, інструкція та інформація на упаковці імпортного лікарського засобу мають бути російськомовними, а кожне упакування – містити 2D-код, без якого імпорт продукції на територію цієї країни неможливий. І, як уже зазначалося, З 24 лютого виготовлення та експорт продукції ТМ Артеріум, що відповідала би таким вимогам, Корпорація «Артеріум» припинила.

Ми продовжуємо працювати, забезпечуючи Україну лікарськими засобами та надаючи необхідну допомогу як військовим, так і цивільним. Наша підтримка триватиме стільки – скільки буде потрібно для припинення військової агресії Росії та перемоги України.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26