Офіційна позиція «Артеріум» щодо обшуків Державного Бюро Розслідувань

25 листопада 2022 | Новини компанії

Корпорація «Артеріум» обурена фактом проникнення у четвер, 24 листопада, співробітниками Державного Бюро Розслідувань (ДБР) на територію офісу АТ «Київмедпрепарат» і фармацевтичної компанії «Артеріум». Без будь-яких процесуальних документів ДБР провело обшуки підприємств. Причиною обшуків, яку озвучили працівники ДБР, є начебто причетність компанії до колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Такі приводи й обвинувачення є неприпустимими, безпідставними та такими, що наносять суттєву шкоду іміджу та діловій репутації компанії – одного з лідерів фармацевтичного ринку України. Сумніви викликає також і законність дій ДБР щодо розслідування злочинів, що передбачають відповідальність за вказаною статтею КК України, оскільки Закон України про Державне Бюро Розслідувань відносить до компетенцій та повноважень ДБР розслідування корупційних злочинів органів державної влади.

Компанія «Артеріум» переконана у безпідставності звинувачень та доведе свою непричетність.

З перших днів повномасштабної російсько-української війни «Артеріум» допомагає військовим частинам і шпиталям, лікарням, надаючи фінансову допомогу та лікарські засоби ТМ «Артеріум» для лікування та порятунку життя військових та цивільних громадян України, що постраждали внаслідок бойових дій, спричинених російською агресією. Необхідні медикаменти отримали вже близько 180 установ України, а загальна сума благодійної допомоги лише ліками становить більше 44 млн грн., і ця цифра збільшується щодня.

Війна забрала життя вже чотирьох наших колег. 68 співробітників підприємств, що об’єднані ТМ «Артеріум», захищають нашу країну у лавах ЗСУ. Компанія поважає та підтримує їх рішення, зберігає їх робочі місця, сплачує їм заробітну плату, а також надає допомогу у військових потребах.

З 24 лютого «Артеріум» припинив відвантаження своєї продукції до Росії та Білорусії, та закрив у цих країнах свої представництва. Ми продовжуємо працювати, забезпечуючи Україну лікарськими засобами та надаючи необхідну допомогу. Наша підтримка триватиме стільки – скільки буде потрібно для припинення військової агресії Російської федерації та перемоги України.

Слава Україні!

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26