Новий продукт від «Артеріум» – Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей вийшов на ринок України

Новий продукт від «Артеріум» – Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей вийшов на ринок України

10 січня 2024 | Новини компанії

Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей – це новий медичний виріб в продуктовій лінійці Артеріум, який застосовують на слизову оболонку ротової порожнини чи горла. Цей продукт є першим в подібній лікарській формі серед засобів від ТМ Артеріум.

Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей призначений для лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів. У складі продукту комбінація екстрактів листя евкаліпту та шавлії. Це рослинні екстракти, що містять біологічно активні речовини широкого спектру дії з протизапальними, антисептичними, знеболювальними та антибактеріальними властивостями. Відтак, засіб допоможе пацієнтам полегшити симптоми першіння та подразнення горла, болю та печіння під час ковтання.

 

Увесь виробничий цикл продукту Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей відбувається на потужностях підприємства «Галичфарм», яке спеціалізується на виготовленні засобів на рослинній основі. Цього року у межах перевірки Укрмедсерт «Галичфарм» підтвердив, що процес проектування та розробки Хлорофіліпт Артеріум Фітоспрей, а також система управління якістю на етапах розробки, виробництва та остаточної перевірки медичного виробу відбуваються за технічним регламентом щодо медичних виробів, затвердженим постановою КМУ №753 від 02.10.2013. 

 

Реклама медичного виробу. Інформацію наведено в скороченому вигляді, повна інформація викладена в інструкції для застосування медичного виробу ХЛОРОФІЛІПТ АРТЕРІУМ ФІТОСПРЕЙ, сертифікат № UA.DE.201-23 від 04 вересня 2023 року, дійсний до 03 вересня 2028 року. Перед застосуванням медичного виробу необхідно обов’язково ознайомитися з повною інструкцією до застосування. Виробник. ПAT «Галичфарм», Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

Самолікування
МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26