Ко-пренелія і Бі-пренелія  – нові  антигіпертензивні препарати

Ко-пренелія і Бі-пренелія – нові антигіпертензивні препарати

24 березня 2020 | Новини компанії

Портфель Корпорації «Артеріум» доповнився двома новими препаратами – Бі-пренелія і Ко-пренелія. Вони призначені для лікування артеріальної гіпертензії. Бі-пренелія також має в показаннях ішемічну хворобу серця.

В Україні діагноз артеріальної гіпертензії мають близько 12 млн. осіб, ішемічної хвороби серця – 3,2 млн., з них 80 %  мають підвищений артеріальний тиск. Гіпертензія є хронічним захворюванням та потребує постійного лікування. Відсутність медикаментозного лікування і контролю тиску може провести до значного погіршення стану здоров’я.

Препарати Ко-пренелія та Бі-пренелія є комбінованими: до складу Ко-пренелії входить периндоприл і індапамід, Бі-пренелії – периндоприл і амлодипін. Ці  комбінації дозволяють ефективно контролювати артеріальний тиск та мають хорошу переносимість пацієнтами. Обидва продукти представлені двома дозуваннями, що дозволяє лікарю підібрати препарат в залежності від потреб пацієнта. Ко-пренелія та Бі-пренелія мають доведену біоеквівалентність. Суттєвою перевагою нових продуктів є доступніша ціна в порівнянні з імпортними аналогами.  З середини лютого їх можна придбати в аптеках України.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80