Клієнти «Артеріум» задоволені якістю продукції та наданими послугами компанії

Клієнти «Артеріум» задоволені якістю продукції та наданими послугами компанії

12 лютого 2024 | Новини компанії

Високу оцінку нашої роботи ми отримали після опитування основних партнерів компанії у напрямі дистрибуції.

Участь в опитуванні взяли вісім найбільших компаній-дистрибуторів, які постачають продукцію ТМ «Артеріум». Це важливо для нас, щоб визначити рівень задоволеності наших партнерів від взаємодії.

За підсумками 2023 року задоволеність партнерів зросла з 93 % до 98 % у порівнянні з 2022. Партнери, зокрема, відзначили три найважливіші переваги «Артеріум»:

-              рівень взаємодії з фахівцями компанії,

-              специфіка роботи з продукцією,

-              на думку учасників опитування позитивно вплинув і власний досвід застосування продуктів ТМ «Артеріум».

Думка дистрибуторських компаній важлива, тому що вони оцінюють якість кожної серії продукції ТМ «Артеріум» при вхідному контролі. Дистрибутори вибірково перевіряють комплектацію та зовнішній вигляд продуктів.

Надавати споживачам високоякісну продукцію – один з пріоритетів «Артеріум». Компанія дбає про якість продукції упродовж усього її життєвого циклу: необхідну якість компонентів та матеріалів упаковки продукту ми визначаємо за Фармакопеями США та Європи, майбутню технологію виробництва розробляємо у відповідності до принципів Quality by Design, виробники продукції відповідають вимогами GMP та HACCP, зберігання та транспортування готових продуктів відбувається за стандартом належної дистрибуційної практики (GDP).

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26