Енергоефективні та безпечні технології в «Галичфарм»

Енергоефективні та безпечні технології в «Галичфарм»

3 листопада 2020 | Новини компанії

«Галичфарм» почав використовувати нову та енергоефективну холодильну установку для виготовлення екстрактів. Обладнання працює на фреоні R-134а. Фреон цього типу не містить хлору, належить до озонобезпечних хладонів, є хімічно інертним та найбезпечнішим з точки зору впливу на навколишнє середовище, оскільки не має негативної дії на озоновий шар.
Нова система забезпечення холодом на 22% потужніша за попередню та при цьому споживає на 60% менше електроенергії.
Із запуском нової системи охолодження «Галичфарм» очікує річну економію енергії на рівні 188 МВт/рік. Також аміачно-холодильна установка використовує для охолодження воду зі ставка, для перекачування якої використовувався насос потужністю 55 кВт. На відміну від аміачної установки нова цієї води не потребує, що заощаджує додатково 432 МВт електроенергії на рік. Зменшуючи електроспоживання «Галичфарм» робить вклад у зниження глобального забруднення довкілля, оскільки робота електростанцій призводить до вичерпання невідновлюваних природних ресурсів, до яких належить викопне паливо, що використовується у роботі електростанцій, утворення фотохімічного смогу, кислотних дощів, які шкодять здоров'ю людей, пошкоджують ліси, зменшують біорізноманіття, а також викидів парникових газів (СО2/метан), що спричиняють глобальне потепління.
Нова система охолодження не тільки покращила ефективність виробничих процесів, вона звела ризик виникнення надзвичайної ситуації до нуля, а також зменшила ресурсо- та енергоспоживання, що робить виробничий процес «Галичфарм» безпечнішим для людей та дружнім для довкілля. «Одним із головних пріоритетів для «Галичфарм» є принцип сталого розвитку, під яким ми розуміємо економічне зростання за максимально раціонального використання природних ресурсів та збереження довкілля. Ми прагнемо забезпечувати сприятливу екологічну ситуацію навколо нашого підприємства та докладаємо для цього необхідних зусиль», — прокоментував виконавчий директор «Галичфарм» Олександр Блонський.

 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26