Діаліра таблетки – новий продукт вітчизняного виробництва у портфелі «Артеріум»

Діаліра таблетки – новий продукт вітчизняного виробництва у портфелі «Артеріум»

10 січня 2024 | Новини компанії

У січні цього року «Артеріум» презентує своїм пацієнтам дієтичну добавку Діаліра таблетки. Продукт допоможе пацієнтам з порушеним вуглеводним обмінном при предіабеті, діабеті чи ожирінні. Таблетки Діаліра призначені для зниження рівню цукру та холестерину в крові, а також зменшення оксидативного впливу на клітини організму.

До складу Діаліра входять: чорниці плодів екстракт сухий, артишоку екстракт сухий, хрому піколінат та цинку сульфат гептагідрат. Кожен з компонентів має доведену ефективність, а кількість усіх активних речовин у складі таблетки підібрана таким чином, щоб забезпечити необхідну кількість мікроелементів та сполук для покращення якості життя споживача.

Повний цикл виробництва Діаліра ТМ «Артеріум» відбувається на потужностях провідного вітчизняного виробника «Галичфарм», який сертифікований згідно вимог HACCP. Тобто виробляє дієтичні добавки, дотримуючись усіх вимог безпеки та якості на кожному етапі виробництва продукту.

Реклама дієтичної добавки Діаліра, таблетки. Не є лікарським засобом. Не є замінником повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням ознайомтеся з текстом маркування та проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності — 24 місяці від дати виробництва. Виробник: АТ «Галичфарм», Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8. ТУ У 10.8-05800293-004:2021. Інформацію наведено в скороченому вигляді, повна інформація викладена в тексті маркування дієтичної добавки Діаліра, таблетки.

Самолікування
МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26