Благодійний фонд «СВОЇ» отримав допомогу від «Артеріум»

7 травня 2021 | Новини компанії

Кисень життєво-необхідний для багатьох, хто бореться з наслідками важкого перебігу COVID-19 і після виписки з лікарні. Здебільшого таким пацієнтам потрібні кисневі концентратори, які концентрують кисень з повітря. Хворі з ураженими легенями та низькою сатурацією дихають лише завдяки висококонцентрованому кисню.

Упродовж останнього року благодійний фонд «СВОЇ» щодня безкоштовно видає хворим у Києві та за межами області близько 50 кисневих концентраторів. Один такий прилад коштує близько 15-30 тис. грн. «СВОЇ» дають концентратори хворим, які перебувають у лікарнях та виписаним пацієнтам. Лише за останній місяць робота фонду врятувала життя близько 750 пацієнтів.

У середньому концентратором користуються приблизно два-три тижні. Щодня «СВОЇ» отримують десятки дзвінків з проханням про допомогу. Тому існує постійна потреба у поповненні запасу приладів. Допомагають підприємці та небайдужі люди, які перераховують кошти на їх придбання. Волонтери фонду купують концентратори і за власний кошт. 

«Артеріум» не залишається осторонь. Цього тижня компанія передала благодійникам півсотні 10-літрових однопотокових концентраторів загальною вартістю більше 1 млн. грн. Їх виробник, Olive Electronic Technology Co.Ltd, сертифікований за європейськими стандартами відповідності СЕ. Саме такі концентратори здебільшого надає у тимчасове користування фонд «Свої». Команді «Артеріум» всього за тиждень вдалось організувати допомогу для фонду.

«Артеріум» підтримав БФ «СВОЇ» у межах програми фінансування по боротьбі з COVID-19, яку компанія відкрила на початку пандемії. У програму заклали 12 млн грн, аби надавати допомогу медичним установам та реалізовувати дії щодо профілактики та боротьби з хворобою, надавати лікарські засоби та підтримувати працівників системи охорони здоров’я. «Артеріум» передав лікарням більше 40 тис одиниць засобів захисту, майже 24 тис. упаковок лікарських засобів, актуальних у боротьбі з COVID-19.

 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80