«Артеріум» закупив необхідне лабораторне обладнання для студентів Національного університету харчових технологій

«Артеріум» закупив необхідне лабораторне обладнання для студентів Національного університету харчових технологій

4 липня 2023 | Новини компанії

Нещодавно наша компанія передала київському університету, де навчаються профільні фахівці фармгалузі, сучасне навчальне обладнання. Зокрема, електрофорез, який потрібен для проведення лабораторних занять студентів, які вивчають молекулярні біотехнології.

«Обладнання будемо використовувати для розділення, ідентифікації, очищення та виділення різних типів нуклеїнових кислот, пептидів та білків», – каже один з викладачів Національного університету харчових технологій.

Цей вищий навчальний заклад є партнером «Артеріум» більше 10 років. Понад 100 його випускників сьогодні працюють у R&D-центрах та на виробництвах продукції ТМ «Артеріум» біотехнологами, технологами та хіміками, які є справжніми професіоналами своєї справи.

Нагадаємо, нещодавно внаслідок ракетної атаки агресора було пошкоджено гуртожитки та спорткомплекс Національного університету харчових технологій. Як соціально відповідальна компанія та партнер цього навчального закладу «Артеріум» передав 200 тис. грн на відбудову пошкоджених будівель.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26