«Артеріум» у ТОП -25 компаній - роботодавців України

«Артеріум» у ТОП -25 компаній - роботодавців України

19 лютого 2024 | Новини компанії

Цього року «Артеріум» увійшов до рейтингу компаній України, які дбають про розвиток та професійний досвід студентів та випускників.

Цей рейтинг формує найбільша в Україні медіа-платформа для студентів STUD-POINT вже п’ятий рік поспіль. Окрім «Артеріум», претендентами на місце у рейтингу було ще 60 українських компаній.  Серед них журі обрало 25 роботодавців, які відчиняють двері перед кандидатами без досвіду - студентами та випускниками ВНЗ, організовують освітні події, запрошують молодь на стажування та роботу.

Компанія «Артеріум» отримала відзнаку за програму «Фармуємо майбутнє» - це низка проєктів, спрямованих на навчання та розвиток молоді. Ми популяризуємо фармацевтичну науку серед студентів, навчаємо та надаємо перший професійний досвід студентам, проводимо майстер-класи, лекції та тренінги у школах та вищих навчальних закладах України, надаємо благодійну підтримку студентським спілкам і науковим спільнотам.

2024 року «Артеріум» продовжить співпрацю із STUD-POINT, адже ця платформа є одною з найбільш відвідуваних серед студентів і шукачів роботи. В планах декілька спільних проєктів, спрямованих на  популяризацію фармацевтичної науки та інші.

На платформі STUD-POINT кожен студент може відшукати актуальні вакансії, які пропонує компанія «Артеріум».

Ми інформуємо та запрошуємо молодь на оплачуване стажування в «Артеріум» також й на інших платформах із пошуку роботи.

В компанії на цей час проходять або завершили стажування 40 студентів в рамках програми «Arterium Intern Camp». Найуспішніші стажери готуються до переведення в основний штат. Уже в травні 2024 року стартує нова кампанія зі стажування.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26