«Артеріум» став партнером одного з головних HR-досліджень України – «Барометр ринку праці» від компанії GRC.ua

30 листопада 2023 | Новини компанії

Компанія «Артеріум» – це великий роботодавець. Ми продовжуємо працювати саме завдяки людям. і постійно аналізуємо, яка ситуація на ринку праці.

«Повномасштабна війна змінила ринок праці, тому «Барометр ринку праці» – це одне з досліджень, яке допомагає втримати фокус на тому, що сьогодні важливо для людей, що ми можемо удосконалити, щоб стати найкращим місцем роботи», – коментує Ольга Цапро, директор з управління персоналом «Артеріум».

«Барометр ринку праці» – це щорічне дослідження кадрового порталу grc.ua, яке проводять, щоб визначити ключові проблеми ринку праці в Україні та спрямувати всі зусилля на їх вирішення. Щоб проаналізувати останні тенденції ринку, спеціалісти проводять опитування та інтерв’ю серед роботодавців і пошукачів роботи. Географія – вся Україна, крім тимчасово окупованих територій. Цього року до опитування grc.ua було залучено понад 2400 респондентів.

Опитування показало, що основними факторами, які утримують людей на поточному місці роботи, окрім зарплати, є дружня атмосфера в команді, безпечні умови праці, гарні відносини з керівником, цікаві проекти та свобода їх реалізації, соціально-відповідальна позиція компанії, можливість побудови кар’єри та турбота про здоров’я.

«Артеріум» працює у кожному з цих напрямів: у 2023 році ми підняли оплату праці на 20%, забезпечуємо працівників медичним страхуванням, надаємо можливості для навчання та розвитку. Це важливо, оскільки за результатами дослідження 54% українців готові перекваліфіковуватись на затребувані професії. Для роботодавців у найближчі 2-3 роки будуть важливі стресостійкість та гнучкість кандидатів, критичне мислення та аналіз, емоційний інтелект, аналітичне мислення та інноваційність, лідерство та активне навчання», – додає Анна Єгорова, керівник Корпоративного Університету «Артеріум».

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26