«Артеріум» серед переможців конкурсу «Відповідальна країна 2.0» Освітній проєкт Артеріум серед переможців конкурсу соціальних ініціатив «Відповідальна країна 2.0»

9 травня 2024 | Новини компанії

Проєкт для молоді «фАРмуємо майбутнє» обрали серед сотні ініціатив інших компаній.

Конкурс вже другий рік поспіль проводить українське виданням MMR.ua. Мета — розказати про найкращі ініціативи та показати залученість бізнесу до підтримки України у важкий і нестабільний час, і тим самим – залучати до такої підтримки ще більше компаній.

Переможцем від  «Артеріум» став проєкт «фАРмуємо майбутнє», яка популяризує фармацевтичну науку та сприяє розвитку молоді.

 «фАРмуємо майбутнє» «Артеріум» - це проєкт з десяти навчальних програм, які дають молоді можливості  розвитку та кар’єрного росту. Він цікавий як для школярів, які захоплюються природничими науками, так і для студентів всіх профільних спеціальностей. Для останніх - це унікальна можливість працевлаштуватися ще під час навчання й отримати свій перший досвід роботи, знання,  гідну оплату та комфортні умови праці.

«Для нас важливо посилити роботу зі студентами заради збереження потенціалу талановитої молоді в Україні та підвищення привабливості фармацевтичної галузі зокрема. Адже наша молодь може долучитися до високої місії – дбати про здоров’я та життя людини» - зазначає Анна Єгорова, керівниця Корпоративного університету «Артеріум».

Пишаємося цією перемогою і дякуємо компаніям, які, як і ми  підтримують соціально відповідальні ініціативи. 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26