«Артеріум» постачатиме в Україну інноваційні японські пов'язки для ран

«Артеріум» постачатиме в Україну інноваційні японські пов'язки для ран

11 травня 2021 | Новини компанії

Наприкінці літа 2021 року «Артеріум» почне постачати з Японії до України інноваційний медичний виріб – пов’язки для ран Новоскін. Виробляє їх компанія «ZUIKO MEDICAL CORPORATION»*, яка має 15-річний досвід роботи у цьому сегменті.

Наразі медичний виріб вже сертифікований на українському ринку. Оскільки пов’язка стерильна, процедура оцінки відповідності включала онлайн-аудит виробничих дільниць. Відтак, українські споживачі отримали доступ до ще одного нового, якісного й інноваційного медичного виробу.

Новоскін – пов’язка для загоєння складних відкритих ран: опіків, укусів тварин, хірургічних ран. Пов’язка складається з трьох шарів: бар’єрного, абсорбуючого та проникного. Це сприяє швидшому та менш болючому загоєнню рани, завдяки постійному зволоженню. 

Після поранення організм людини продукує ексудат, рідину на поверхні рани, яка сприяє загоєнню. Бар’єрний шар Новоскіну не дає ексудату витікати. Якщо його замало – пов’язка не вбирає рідину, зволожує рану. Якщо забагато – абсорбує надлишок. Цей процес важливий, бо коли рідини з біологічно активними речовинами мало – клітини ростуть повільно, рана пересихає й утворюються рубці. Коли її багато – приєднується додаткова інфекція, з’являються запальні процеси.

При пораненнях люди здебільшого дезінфікують рану та наносять марлеву пов’язку. Це осушує рану, призводить до рубцювання та тривалого лікування. Тому Новоскін стане для українців альтернативою сухої обробки ран. 

*«ZUIKO MEDICAL CORPORATION» («Медична корпорація ZUIKO») – дочірня компанія «ZUIKO CORPORATION», яка спеціалізується на виробництві та постачанні продукції та матеріалів для перев’язки і догляду за ранами, зокрема пов’язки Plus moist. Це оригінальна назва Новоскін. «ZUIKO CORPORATION» – провідний світовий виробник машин для випуску дитячих і дорослих підгузків, засобів жіночої гігієни. Корпорація також виготовляє машини, що використовують абсорбуючий полімер.

Реклама медичного виробу. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням медичного виробу проконсультуйтесь з лікарем

 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80