«Артеріум» передав медикаменти закладам охорони здоров’я, які надають допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС

«Артеріум» передав медикаменти закладам охорони здоров’я, які надають допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС

20 червня 2023 | Новини компанії

«Артеріум» передав продукцію власного бренду для допомоги людям, які постраждали внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС. Йдеться про протимікробні засоби, що застосовують при кишкових інфекціях, антибіотики для системного застосування, протиалергічні засоби та інші на суму більше пів мільйона гривень. Вони дозволять лікарням сформувати більший запас «медичного кошика», необхідного для реагування на потенційні спалахи інфекційних хвороб на підтоплених і прилеглих територіях.

 

Компанія організувала передачу медикаментів спільно з ЦГЗ МОЗ. «Лікарські засоби  розприділять відповідно до потреб і навантажень до закладів охорони здоров’я в декількох регіонах України. Зокрема до Херсонщини, де поступово відновлюють благоустрій. А також до сусідніх областей: Миколаївської та Одеської. Дякуємо компанії «Артеріум» за надану допомогу, соціально-відповідальні українські компанії – це важливі учасники у нашій боротьбі за свободу», – каже Ксенія Сердюк, головний фахівець з готовності та реагування на надзвичайні ситуації ЦГЗ МОЗ

 

Компанія «Артеріум» надає гуманітарну допомогу населенню з першого дня повномасштабного вторгнення. Станом на початок травня вартість переданої допомоги становить більше 128 млн. грн і ця робота продовжується щодня.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26