«Артеріум» передав 8–й міській клінічній лікарні Львова сучасний інструмент для діагностики пацієнтів з COVID-19

«Артеріум» передав 8–й міській клінічній лікарні Львова сучасний інструмент для діагностики пацієнтів з COVID-19

12 травня 2020 | Новини компанії

В межах благодійного фонду, спрямованого на боротьбу із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, Корпорація «Артеріум» передала 8-й міській клінічній лікарні Львова бронхоскоп. Це – сучасний інструмент, що дозволяє здійснити огляд внутрішнього простору дихальних шляхів «легеневого дерева» − від трахеї до найдрібніших бронхів, що дуже важливо для лікування пацієнтів із захворюваннями бронхів, легенів, при пневмоніях, особливо при COVID-19. Бронхоскоп портативний і, за потреби, може використовуватися біля ліжка пацієнта у будь-якому відділенні, а отже, дозволяє провести бронхоскопію швидко.
«Кожен пацієнт, який перебуває на штучній вентиляції легенів, потребує періодичного огляду і очищення легенів від вмісту, який закупорює бронхи і порушує функцію дихання. Тепер якість діагностики значно покращиться, а тривалість процедур скоротиться. Це дуже важливо для пацієнтів, які перебувають на штучній вентиляції легенів, − коментує заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні Ігор Стояновський. − За допомогою бронхоскопа можливо здійснити забір проб для дослідження методом ПЛР із нижніх відділів дихальних шляхів, що підвищує якість діагностики, адже забір із трахеї і бронхів містить вищу концентрацію біоматеріалу», − говорить Ігор Стояновський.
«8-а міська клінічна лікарня м. Львова» − є багатопрофільним закладом інтенсивного лікування, наразі тимчасово перепрофільований для надання допомоги пацієнтам із важкими пневмоніями і підозрою на коронавірус. Щороку тут лікують до 13 тис. пацієнтів, у реанімаційному відділенні здійснюється до 800 санаційних бронхоскопій пацієнтам.
В рамках благодійного фонду «Артеріум» допомагає медичним установам України, передаючи ліки, обладнання та засоби захисту для лікарів. «Своєчасна та якісна діагностика – важлива складова ефективного лікування пацієнтів з коронавірусом. Придбання для 8-ї міської клінічної лікарні сучасного бронхоскопа − ще один з етапів комплексної допомоги Корпорації «Артеріум» установам охорони здоров'я в цей складний період», – коментує керівник служби зв’язків з громадськістю Корпорації «Артеріум» Оксана Стефанова.
Для підтримки в боротьбі з коронавірусом «Артеріум» вже передав допомогу 5 львівським медичним закладам у вигляді близько 5 тисяч одиниць засобів захисту для персоналу. З квітня «Артеріум» щоденно організовує гарячі обіди для медиків 8-ї міської клінічної лікарні та Обласної дитячої клінічної лікарні.
Корпорація «Артеріум» сподівається, що усі ініціативи та зусилля допоможуть медикам швидше перемогти хворобу та зберегти здоров’я українців.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26