«Артеріум» підписав Меморандум про співпрацю з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України

4 жовтня 2021 | Новини компанії

Корпорація «Артеріум» розпочала співпрацю з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, підписавши Меморандум про співпрацю. 

Меморандум передбачає координацію зусиль та спільну роботу для виявлення, лікування та профілактики серцево-судинних та ендокринних захворювань, як найбільш поширених патологій українців. Адже за інформацією Центру громадського здоров’я (ЦГЗ), в Україні серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності населення з показником 64,3 %.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України надає високоспеціалізовану допомогу дорослим і дітям. Він є науковою та освітньою базою, де розробляють та впроваджують передові технології лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань. Широкий портфель високоякісних препаратів «Артеріум» дозволить зробити внесок у спільну мету – продовжити життя людини.

Пріоритетом у співпраці «Артеріум» та Центру кардіології є пацієнти. Ми хочемо надавати їм фахову, перевірену інформацію про захворювання, методи їх профілактики та лікування. Це невід’ємна частина сучасного професійного супроводу пацієнта. За допомогою нових каналів комунікації «Артеріум», пацієнти Центру дитячої кардіології та кардіохірургії отримуватимуть корисну та доступну інформацію про профілактику та лікування серцево-судинних і ендокринних захворювань. «Артеріум» планує залучати цих людей до участі на майстер-класах і вебінарах із провідними фахівцями медичної спільноти.

 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26