"Артеріум" на передовій

8 квітня 2022 | Новини компанії

Компанія «Артеріум» продовжує свою роботу під час війни, зокрема функціонують компанії-виробники продукції «Артеріум» у Києві та Львові. Працівники виходять на роботу, бо розуміють, як важливо зараз забезпечувати країну ліками. Люди відважно працюють на виробництвах та на складах з продукцією. Заступник очільника МОЗ України Олександр Комаріда переконався у цьому під час візиту на виробництво ліків ТМ «Артеріум» у Києві.


"У березні випустили заплановану кількість продукції ТМ «Артеріум» – близько 5 млн лікарських засобів. Виробництво у Львові працювало повністю, у Києві – було задіяне частково, через обстріли та задля безпеки працівників. У квітні на виробництво у Києві вийде вже більше людей, щоб виготовити продукцію у запланованих обсягах", – каже Оксана Стефанова, керівник служби зв’язків з громадськістю.


Наразі вдалося відновити дистрибуцію ліків до усіх регіонів України, куди відбувалось постачання продукції ТМ «Артеріум» до 24 лютого. За винятком Харкова, де тривають активні бойові дії. Щодня виконуємо замовлення наших дистриб’юторів – відвантажуємо ліки до аптечних мереж. Для вчасного транспортування, співпрацюємо з МОЗ, міністерством транспорту й усіма транспортними компаніями, щоб забезпечити нашими ліками максимальну кількість областей України.


Продукцію, яку напрацювали до початку війни також вдалось евакуювати зі складу під Києвом. Великою вдачею було швидко знайти новий склад та запустити його роботу в короткий термін. Завдяки цьому ми мінімізували ризики можливих втрат.


«Хочу зазначити: в цих жахливих умовах саме наша згуртованість, взаємопідтримка та спільна мета допомагають нам продовжувати працювати, зберігати робочі місця та забезпечувати країну ліками. Разом ми – сила. Гуртуємось, тримаємось, разом долаємо усі труднощі та боремось за мир на нашій рідній землі», – додає Оксана Стефанова.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26