«Артеріум» - лідер в Україні в сегменті протимікробних засобів для системного застосування на роздрібному ринку

21 травня 2024 | Новини компанії

Згідно з даними Proxima Research за підсумками 1 кварталу 2024 року «Артеріум» закріпився на першій позиції в сегменті протимікробних засобів для системного застосування. До вказаного сегменту входять антибіотики, протигрибкові та противірусні препарати. У першому кварталі зросло споживання саме антибіотиків, на що вплинули два фактори: ріст рівня сезонних захворювань, перерозподіл споживання від ін’єкційних антибіотиків до таблетованих.  

“Артеріум” упродовж багатьох років залишається лідером у сегменті антибіотиків в Україні. Компанія забезпечує пацієнтам доступність близько 35 найменувань антибіотиків. Це найбільший портфель за кількістю молекул різних класів, починаючи з препаратів для стартової терапії і антибіотикопрофілактики до антибіотиків резерву та лікування тяжких інфекцій. У майбутньому “Артеріум” планує зробити більш доступними альтернативні антибіотики для лікування пневмонії, інфекцій центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту та черевної порожнини.

Як соціально-відповідальна компанія, «Артеріум» проводить кампанію «Антибіотики за правилами» мета якої підвищити обізнаність споживачів про правильне застосування антибіотиків і зменшити нераціональний прийом цих засобів.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26