Артеріум допомагає дитині з надзвичайно рідкісним захворюванням

Артеріум допомагає дитині з надзвичайно рідкісним захворюванням

1 лютого 2021 | Новини компанії

Артеріум ЛТД забезпечуватиме дитину з діагнозом псевдогіпоальдостеронізм препаратом Пуроліт, діюча речовина полістиренсульфонат натрію.
Допомогу буде отримувати 6-місячна Арина з Чернігова. Вона страждає на рідкісне захворювання, яке супроводжується накопиченням калію в організмі і вимагає довічного прийому полістиренсульфоната натрію. «Захворювання, яким страждає Арина, вкрай рідко зустрічається і в Україні, і в світі. В Україні вона єдиний пацієнт з таким захворюванням. У світі налічується до 30 людей з діагнозом псевдогіпоальдостеронізм. Оскільки державних програм відшкодування витрат на лікування псевдогіпоальдостеронізму немає, наша компанія прийняла рішення забезпечувати Арину Пуролітом, як мінімум до 3-річного віку», — прокоментував директор Артеріум ЛТД Сергій Сур.
Препарат Пуроліт виготовляється в умовах аптечного виробництва і, відповідно до українського законодавства, його реєстрація не потрібна і вартість не підлягає відшкодуванню, тому сім'я Арини була змушена купувати його самостійно. З 2018 року «Артеріум» надає субстанцію полістиренсульфоната натрію одній з аптек Львова, в якій виготовляють Пуроліт.
Препарат Пуроліт використовується в терапії гіперкаліємії. Найбільш частою причиною розвитку гіперкаліємії є ниркова недостатність. Згідно даних МОЗ, в Україні зареєстровано понад 500 тис. осіб з хронічними хворобами нирок. Гіперкаліємія — потенційно небезпечний стан, за якого в крові хворого накопичується надмірна кількість калію. Перевищення верхньої допустимої межі може призвести до летального результату. Корпорація «Артеріум» почала проект співпраці з аптеками у 2018 році. В межах цього проекту компанія поставляє якісну субстанцію для екстемпорального виробництва препарату, що дозволяє надавати необхідну допомогу хворим на гіперкаліємію.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26