Антибіотики, блогери і хепі-енд : «Артеріум» нагадує про правила споживання протимікробних засобів  Чого можуть навчити людей фільми?

Антибіотики, блогери і хепі-енд : «Артеріум» нагадує про правила споживання протимікробних засобів Чого можуть навчити людей фільми?

27 червня 2024 | Новини компанії

Чимало глядачів після перегляду кіно ще довго розмірковують над сюжетом, переймаються долею героїв, прокручують в пам’яті  кожну епічну сцену стрічки. Актори  з екранів вчать нас як будувати стосунки, цінувати дружбу, насолоджуватись життям, чи навпаки боротись за нього, яким би складним не виявився цей шлях.

Релаксувати перед телевізором можна з користю для власного  здоров’я, подумали ми, і разом з медіасервісом  «MEGOGO» сформували підбірку фільмів з хепі-ендами. А споносром хепі-ендів стали допиті антибіотики, адже, переглядаючи найцікавіше українське та іноземне кіно із запропонованого переліку, глядачі мали можливість пригадати правила споживання цих лікарських засобів.

Підтримали кампанію «Антибіотики за правилами» і українські блогери. Про культуру споживання протимікробних вони розповідали кожен у своєму стилі: жартуючи,  вдаючись до креативу. Молодіжна аудиторія поінформована, лікарі вдячні.

Кампанія тривала понад місяць, однак інформація про правила споживання антибіотиків завжди доступна на сайті   https://www.antibacterium.com.ua/

Корпорація «Артеріум» – лідер сегмента антибіотиків в Україні, тому ми відчуваємо, що можемо та маємо не лише забезпечувати пацієнтів якісними ліками, а й разом з лікарями докладати зусиль, аби українці використовували антибіотики відповідально: лише за призначенням лікаря та дотримуючись схеми лікування. Адже недопивання курсу, чи самопризначення протимікробних засобів знижує їх ефективність та призводить до повернення інфекцій, появи ускладнень та антибіотикорезистентності. Не ризикуйте здоров’ям своїм та ближніх, споживайте антибіотики відповідально, аби  хепіенд відбувся і в лікуванні.

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38093 124 87 26