ЦЕФАЗОЛІН
ЦЕФАЗОЛІН

cefazolin

Порошок для iн'єкцiй

Лікування собак та котів, хворих на перитоніт, а також при захворюваннях органів дихання та сечостатевої системи, інфекцій шкіри, кісток і суглобів, інфікованих ранах, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до цефазоліну. Профілактика хірургічних інфекцій у перед- та післяопераційний періоди.

ЦЕФІНЕЛЬ
ЦЕФІНЕЛЬ

ceftiofur sodium

Порошок для ін’єкцій

Лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені Pasteurella (Mannheimia) haemolytica, Pasteurella multocida, Histophilus somni, а також тварин, хворих на гострий міжпальцевий некробацильоз, щоспричинений Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, які чутливі до цефтіофуру. Лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені Actinobacillus (Haemophilus) pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Salmonella choleraesuis і Streptococcus suis, які чутливі до цефтіофуру. Лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені Streptococcus zooepidemicus, які чутливі до цефтіофуру. Лікування тварин, хворих на поліартрит, а також при захворюваннях органів дихання, сечовивідних шляхів та шкіри, що спричинені Escherichia coli та Proteus mirabilis, які чутливі до цефтіофуру. Одноденні курчата та індички: попередження ранньої смертності, що спричинена E. Coli та Staphylococcus aureus, які чутливі до цефтіофуру.

Цефтріаксон
Цефтріаксон

ceftriaxone

Порошок для ін’єкцій

Лікування собак та котів, хворих на отит, сепсис, менінгіт, а також при захворюваннях органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, кісток, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до цефтріаксону. Застосовується для профілактики післяопераційних ускладнень.


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»