ФАМОТИДИН
ФАМОТИДИН

famotidinе | A02BA03

Таблетки

Доброякісна виразка шлунка. Пептична виразка дванадцятипалої кишки (лікування та попередження рецидивів). Гіперсекреторні стани, такі як синдром Золлінгера-Еллісона. Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (рефлюкс-езофагіт). Профілактика розвитку симптомів та ерозій або виразкоутворення, асоційованих із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою.

ФЛОКСІУМ
ФЛОКСІУМ

levofloxacin | J01MA12

Розчин для інфузій

Бактеріальні запальні процеси у дорослих, спричинені бактеріями, чутливими до левофлоксацину: запалення легенів, ускладнені інфекції сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрити), інфекції шкіри та м’яких тканин, хронічний бактеріальний простатит.

ФЛОКСІУМ  500мг №10
ФЛОКСІУМ 500мг №10

levofloxacin | J01MA12

Таблетки

Гострі синусити, загострення хронічних бронхітів, пневмонії, ускладнені та неускладнені інфекції сечовидільного тракту (у тому числі пієлонефрити), інфекції шкіри і м`яких тканин, хронічний та бактеріальний простатит.

ФЛУКСЕН 20мг №30
ФЛУКСЕН 20мг №30

fluoxetine | N06АВ03

Капсули

Великі депресивні епізоди/розлади. Нав’язливо-маніакальні розлади. Нервова булімія: у складі комплексної психотерапії для зменшення неконтрольованого вживання їжі та з метою очищення кишечнику.

Форінал
Форінал

Порошок для орального розчину в саше

В якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело проантоціанідинів та D-манози:

– для профілактики хронічного та рецидивуючого циститу;

– для збільшення періоду ремісії при інфекціях сечостатевої системи;

– при безсимптомній бактеріурії;

– для профілактики утворення каменів у нирках.

ФОРМЕН КОМБІ
ФОРМЕН КОМБІ

herbal combination

Капсули

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело фітостеролів, тритерпенів, лікопіну, кукурбітину, жирних олій, флавоноїдів, вітамінів, макро- і мікроелементів, що регулюють сечовидільну (в тому числі при доброякісній гіперплазії передміхурової залози) і репродуктивну функцію у чоловіків. Біологічно активні речовини, що входять до складу Формен Комбі, позитивно впливають на функціональний стан передміхурової залози, регулюючи об’єм передміхурової залози і залишкової сечі, зменшують вираженість запальних процесів, прояви набряку і спазму в органах малого таза при доброякісній гіперплазії і простатиті, а також при вікових змінах функції передміхурової залози.


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»