ТЕРСО
ТЕРСО

Для осмотичного способу усунення набряку і початкового набряку рогівки, ад’ювантної терапії симптомів набряку при глаукомі.

ТІОДАРОН №30
ТІОДАРОН №30

сomb drug | С01ЕХ

Таблетки

Профілактика рецидивів: шлуночкової тахікардії, яка становить загрозу для життя хворого; симптоматичної шлуночкової тахікардії, яка призводить до непрацездатності; суправентрикулярної тахікардії, що потребує лікування, та у тих випадках, коли інші препарати не мають терапевтичного ефекту або протипоказані; фібриляції шлуночків. Лікування суправентрикулярної тахікардії: уповільнення або зменшення фібриляції або тріпотіння передсердь. Ішемічна хвороба серця та/або порушення функції лівого шлуночка.

ТІОПЕНТАЛ 0,5 г
ТІОПЕНТАЛ 0,5 г

thiopental | N01AF03

Ліофілізат для розчину для ін’єкцій

Індукційний наркоз. У якості додаткового засобу для базисного наркозу (з подальшим використанням анальгетиків та міорелаксантів). У якості додаткового засобу для купірування судомних станів різної етіології, у т.ч. зумовлених використанням засобів для місцевої анестезії. Для зниження внутрішньочерепного тиску у пацієнтів з підвищеним внутрішньочерепним тиском під час проведення штучної вентиляції легень.

ТІОПРОТЕКТИН
ТІОПРОТЕКТИН

thiotriazolin

Таблетки

Для лікування собак та котів при гепатиті різної етіології, холециститі, міокардиті, кардіоміопатії при метаболічних порушеннях, ішемічній хворобі серця (як додатковий засіб) та після операційному ускладненні.

ТІОПРОТЕКТИН
ТІОПРОТЕКТИН

thiotriazolin

Розчин для ін’єкцій

Для лікування собак та котів при гепатиті різної етіології, холециститі, міокардиті, кардіоміопатії при метаболічних порушеннях, ішемічній хворобі серця (як додатковий засіб) та післяопераційному ускладненні.


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»