ОМЕПРАЗОЛ
ОМЕПРАЗОЛ

omeprazole | А02В С01

Капсули

Лікування виразки дванадцятипалої кишки; профілактика рецидивів виразки дванадцятипалої кишки; лікування доброякісної виразки шлунка; профілактика рецидивів доброякісної виразки шлунка; у комбінації з відповідними антибіотиками для ерадикації Helicobacter pylori при пептичній виразці; лікування виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, пов’язаної із застосуванням нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП); профілактика виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, пов’язаної із застосуванням нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) у пацієнтів категорії ризику; лікування рефлюкс-езофагіту; довготривале лікування пацієнтів з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою; лікування симптомів гастроезофагеальної рефлюксної хвороби; лікування синдрому Золлінгера-Еллісона. Омепразол застосовувати дітям віком від 1 року та масою тіла понад 10 кг при рефлюкс-езофагіті, симптоматичному лікуванні печії та кислотної регургітації при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі; дітям віком від 4 років для лікування виразки дванадцятипалої кишки, зумовленої H. pylori, під контролем лікаря.

ОРНІЗОЛ
ОРНІЗОЛ

оrnidazole | J01Х D03

Таблетки

Трихомоніаз (сечостатеві інфекції у жінок і чоловіків, спричинені Trichomonas vaginalis); амебіаз (усі кишкові інфекції, спричинені Entamoeba histolytica, у тому числі амебна дизентерія, усі позакишкові форми амебіазу, особливо амебний абсцес печінки); лямбліоз. Профілактика інфекцій, спричинених анаеробними бактеріями після хірургічних втручань на товстому кишечнику та гінекологічних втручань.

ОРНІЗОЛ
ОРНІЗОЛ

ornidazole | J01X D03

Розчин для інфузій

Септицемія, менінгіти, перитоніти, післяопераційні ранові інфекції, післяпологовий сепсис, септичний аборт та ендометрит; профілактика інфекцій, спричинених анаеробними бактеріями, при хірургічних втручаннях (особливо при операціях на ободовій та прямій кишці), при гінекологічних операціях; амебна дизентерія з тяжким перебігом, всі позакишкові форми амебіазу, лямбліоз, абсцес печінки.

ОСМОЛАЙФ
ОСМОЛАЙФ

Розчин для інфузій

Розчини, що застосовуються для корекції порушень електролітного балансу

ОФЛОКСАЦИН
ОФЛОКСАЦИН

оfloxacin | J01M A01

Таблетки

Інфекції верхніх і нижніх сечовивідних шляхів; інфекції дихальних шляхів; інфекції шкіри і м’яких тканин; неускладнена гонорея уретри і цервікального каналу; негонококовий уретрит і цервіцит.

ОФТАЛЬГЕРД
ОФТАЛЬГЕРД

Таблетки жувальні

Показаний для полегшення стану при гастроезофагеальному та/або ларингофарингеальному рефлюксі та/або для зменшення пов'язаних з ними симптомів, таких як: кислотна або лужна регургітація, піроз (печія), глобус фарінгеус (відчуття грудки чи стороннього тіла в горлі), ринофаринголарингіальне запалення, відрижка, здуття черевної порожнини, кашель, дисфонія (порушення голосу), запалення поверхні ока, що виникають  внаслідок гастроезофагеального та/або ларингофарингеального рефлюксу (основна або супутня причина). Офтальгерд таблетки жувальні сприяють процесам реепітелізації гастроезофагеальної та/або ларингофарингеальної слизової оболонки.

ОФТАЛЬГЕРД
ОФТАЛЬГЕРД

Краплі

Застосовується при дисфункції слізної плівки («синдромі сухого ока») для усунення таких симптомів як подразнення, зуд, сльозотеча, відчуття стороннього тіла, відчуття втоми очей і т.д., що мають зворотний характер або виникають в результаті хронічних захворювань.

ОФТАССІАЛЕ
ОФТАССІАЛЕ

Краплі

Офтассіале, краплі очні є медичним виробом, призначеним для зволоження, захисту рогівки, а також для зменшення дискомфорту в очах, больових симптомів, спричинених відчуттям стороннього тіла, зовнішніми факторами, хірургічними операціями та травмами, що піддаються місцевому лікуванню.


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»