АМОКСИЛ-К 625
Діюча речовина: amoxicillin and enzyme inhibitor

АТС: J01CR02

Форма випуску: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

ЛІКАРСЬКА ФОРМА

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболон­кою білого кольору, овальної форми з двоопуклою поверхнею, з рискою з одного боку таблетки.

 

СКЛАД

діючі речовини: 1 таблетка містить амоксициліну тригідрату, у перераху­ванні на амоксицилін – 500 мг та суміш калію клавуланату і мікрокриста­лічної целюлози у співвідношенні (1:1), у перерахуванні на клавуланову кислоту – 125 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальглі­колят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, суміш для покриття «Opadry II White» 33G28707 (містить: гіпромелозу (гідроксипропілметилцелюлозу); титану діоксид (Е 171); лактозу, моно­гідрат; поліетиленгліколь (макрогол) 3000; триацетин).

 

ФАРМАКОТЕРАПЕВТИЧНА ГРУПА

Антибактеріальні засоби для системного застосування. β-лактамні антибіотики, пеніциліни. Комбінації пеніци­лінів з інгібіторами β-лактамази.

Код АТХ J01C R02.

 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

Лікування бактеріальних інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами, таких як: гострий бактеріальний синусит; гострий се­редній отит; підтверджене загострення хронічного бронхіту; негоспіталь­на пневмонія; цистити; пієлонефрити; інфекції шкіри та м’яких тканин, у т.ч. целюліти, укуси тварин, тяжкі дентоальвеолярні абсцеси з пошире­ним целюлітом; інфекції кісток та суглобів, у т.ч. остеомієліти.

Увага!

Інформація в цьому розділі призначена виключно для працівників медичної та фармацевтичної галузей і може бути використана тільки у професійній діяльності.

Ви медичний та/або фармацевтичний працівник?

(обираючи відповідь, Ви несете відповідальність за достовірність наданої інформації)


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»