ОФТАЛЬГЕРД
ОФТАЛЬГЕРД

Таблетки жувальні

Показаний для полегшення стану при гастроезофагеальному та/або ларингофарингеальному рефлюксі та/або для зменшення пов'язаних з ними симптомів, таких як: кислотна або лужна регургітація, піроз (печія), глобус фарінгеус (відчуття грудки чи стороннього тіла в горлі), ринофаринголарингіальне запалення, відрижка, здуття черевної порожнини, кашель, дисфонія (порушення голосу), запалення поверхні ока, що виникають  внаслідок гастроезофагеального та/або ларингофарингеального рефлюксу (основна або супутня причина). Офтальгерд таблетки жувальні сприяють процесам реепітелізації гастроезофагеальної та/або ларингофарингеальної слизової оболонки.

ОФТАЛЬГЕРД
ОФТАЛЬГЕРД

Краплі

Застосовується при дисфункції слізної плівки («синдромі сухого ока») для усунення таких симптомів як подразнення, зуд, сльозотеча, відчуття стороннього тіла, відчуття втоми очей і т.д., що мають зворотний характер або виникають в результаті хронічних захворювань.

ОФТАССІАЛЕ
ОФТАССІАЛЕ

Краплі

Офтассіале, краплі очні є медичним виробом, призначеним для зволоження, захисту рогівки, а також для зменшення дискомфорту в очах, больових симптомів, спричинених відчуттям стороннього тіла, зовнішніми факторами, хірургічними операціями та травмами, що піддаються місцевому лікуванню.

Пристрій для переливання крові, кровозамінників та інфузфйних розчинів ПК 21-02 ARTERIUM, стерильний
Пристрій для переливання крові, кровозамінників та інфузфйних розчинів ПК 21-02 ARTERIUM, стерильний

Пристрій одноразового застосування, забезпечує переливання 800 мл

консервованої крові яка зберігалася не менше 14 днів.

 

Виробництво:

Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 і ISO 13485. Відповідність виробів вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для права постачання на ринок України - сертифікат відповідності № R3M 804 416 B2. Продукція (шприци та пристрої) повністю відповідає вимогам Директиви 93/43/ЕЕС, маркується знаком СЕ. Медичні вироби мають право на постачання та реалізацію в країнах ЄС.

 

Пристрій складається:

1. Ковпачки голок.

2. Голка повітроводу .

3. Роликовий затискач.

4. Голка для ємності.

5. Голка ін’єкційна Nipro.

6. Фільтр Крапельниці.

7. Ін’єкційний вузол.


Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»