Субстанція препарату Севеламер гідрохлорид в продуктовому портфелі Корпорації «Артеріум»

28 травня 2019 | Новини компанії

Корпорація «Артеріум» представила новий продукт – субстанцію препарату Севеламер гідрохлорид для виробництва лікарських засобів, що застосовуються у лікуванні гіперфосфатемії. Це захворювання є одним з ключових факторів накопичення кальцію та фосфору в судинах, м'яких тканинах і клапанах серця, смертності пацієнтів на діалізі. Хвороба виникає коли порушується обмін мінеральних речовин в організмі людини, а саме при гіперфосфатемії.

 «Пацієнтам з гіперфосфатемією необхідно підтримувати рівень фосфатів сироватки крові в діапазоні від 0,81 до 1,45 ммоль/л, а у пацієнтів на діалізі – намагатися знизити рівень фосфатів до нормальних значень. Таким пацієнтам лікарі рекомендують менше вживати фосфатів з їжею. Однак лише дієта з обмеженням сполук фосфору не вирішує проблему, тому більшість пацієнтів з діалізом мають застосувувати фосфат-біндери – препарати, що зв’язують фосфор в кишківнику. Субстанція препарату Севеламер гідрохлорид, що реалізується Корпорацією «Артеріум», має гарні показники зв'язування фосфору, не має токсичних ефектів та добре переноситься», – говорить Вікторія Йовенко, менеджер з розвитку продуктів. На сьогоднішній день Корпорація «Артеріум» реалізує субстанцію Севеламеру гідрохлорид в мережі аптек РУАН та Аптеці №49 м. Львів, де пацієнти можуть придбати продукт за рецептом лікаря.

 

Інформація виключно для медичних і фармацевтичних працівників для використання у професійній діяльності. Інформація надана в скороченому вигляді. З повною інформацією про субстанцію Севеламеру гідрохлорид можна ознайомитися в інструкції. Сайт є спеціалізованим виданням, призначеним для медичних і фармацевтичних працівників

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80