Легколакс – для дорослих та дітей

Легколакс – для дорослих та дітей

6 квітня 2017 | Новини компанії

Легколакс – для дорослих та дітей Корпорація «Артеріум» вивела на ринок новий препарат – Легколакс – лікарський засіб для симптоматичного лікування запорів у формі порошку для орального розчину.

Діюча речовина Легколаксу – молекула макрогол 4000. Понад 200 клінічних досліджень, проведених по всьому світу, довели її ефективність та безпеку1. Легколакс дозволений до застосування у дорослих і дітей з 6-місячного віку. Запор є симптомом багатьох захворювань. Згідно з літературними джерелами, близько 12% дорослого населення страждають від закрепів. Жінки схильні до цього в 3 рази частіше, ніж чоловіки2. Потрапляючи до організму, Легколакс збільшує вміст рідини в порожнині кишківника, сприяє до природнього відновлення позивів до дефекації та покращує процес випорожнення. Легколакс не всмоктується, не метаболізується і виводиться з організму в незмінному вигляді. Препарат має мінімальну кількість побічних явищ, характерних для багатьох інших проносних засобів. Легколакс не подразнює рецептори кишківника, на тлі прийому не спостерігається здуття, а за тривалого застосування – діарея або атонія кишківника3,4,5. Крім того, на відміну від більшості послаблюючих, які приймають з водою, Легколакс має нейтральний смак.

Препарат випускається у двох дозуваннях: по 4 або 10 мг діючої речовини по 10 саше в упаковці. Легколакс з’явиться у продажу в аптеках України наприкінці квітня.

 

1 - База даних PubMed

2 - Вдовиченко В.И. Запоры: патогенез, классификация, лечение // Газета «Новости медицины и фармации» 8 (362)2011.

3 - Б.Самедов и соавт./Патогенетически обоснованная терапия синдрома запора/ Врач, выпуск №3 2012г. стр. 15-21

4 - Е.К.Баранская/Опыт применения современных слабительных препаратов при лечении функциональных запоров у взрослых/ Российский журнал Гастроэнтерологии, Гепатологии, Колопроктологии выпуск №5 за 2010 г. Т.20 С.55-62.

5 - ІМП Легколакс

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80