Корпорація «Артеріум» з власної ініціативи відкликала серію препарату Корвазан з ринку

Корпорація «Артеріум» з власної ініціативи відкликала серію препарату Корвазан з ринку

7 липня 2017 | Новини компанії

16 червня 2017 року Корпорація «Артеріум» виявила упаковку з невідповідністю у маркуванні вторинної упаковки препарату Корвазан (таблетки 25 мг №30) серії 156226 виробництва ПАТ «Київмедпрепарат» та відкликала дану серію лікарського засобу з ринку. Попри те, що була виявлена лише одна упаковка з невідповідністю, дистриб’юторів та аптеки було негайно повідомлено про необхідність термінової зупинки реалізації усієї вказаної серії з подальшим поверненням виробнику. 

Про виявлену невідповідність компанія повідомила Держлікслужбу України для додаткового забезпечення оповіщення аптек про заборону до реалізації, зберігання та застосування серії 156226 препарату Корвазан, що було зроблено відповідним Розпорядженням Держлікслужби України. У результаті вжитих заходів реалізація серії 156226 препарату Корвазан (таблетки 25 мг №30) припинена дистриб’юторами і аптеками та знаходиться в процесі повернення виробнику.

Заходи щодо відкликання було вжито негайно відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості.

Процедура відкликання продукції з ринку є поширеним явищем. Згідно офіційних даних сайту в 2016 році Держлікслужба видала 232 розпорядження про тимчасову заборону реалізації лікарських засобів. З них − 13 заборон за ініціативою виробника. Продукцію відкликали 10 європейських виробників, 1 − індійський, 2 − вітчизняні.  З початку цього року вже видано 242 розпорядження про тимчасову заборону реалізації лікарських засобів, з них 6 випадків за ініціативи виробників. Відклик своєї продукції здійснили 4 відомі європейські фармкомпанії та 2 вітчизняних виробника.

Корпорація «Артеріум» піклується про своїх споживачів та здійснила усі необхідні заходи, щоб мінімізувати ризик потрапляння препаратів з невідповідністю на ринок. 

МЕДІА-ГАЛЕРЕЯ
c
ПРЕС-КІТ

Інформація про діяльність Корпорації «Артеріум» для журналістів й інших зацікавлених сторін

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ


e-mail: pr@arterium.ua
тел.: +38050 446 71 20, +38095 278 92 80