Лікарська форма
Таблетки.

Склад
діюча речовина: 1 таблетка містить парацетамолу у перерахуванні на 100 % речовину – 200 мг;
допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), повідон, кальцію стеарат.

Фармакотерапевтична група
Аналгетики та антипіретики.
Код АТС N02BE01.

Показання для застосування
Больовий синдром слабкої і помірної інтенсивності різного генезу: головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, невралгії, зубний біль; полегшення симптомів застуди та грипу таких як гарячка, ломота.




Зображення упаковки відповідає упаковці, що зареєстрована на даний момент в регуляторних органах України.

У разі виникнення розбіжностей, звертайтеся за тел. +380 44 490 75 22

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»