Пошук аналогів препаратів

Введіть перші літери торговельної назви лікарського засобу українською мовою

ЯК СКОРИСТАТИСЬ ОНЛАЙН-СИСТЕМОЮ ПОШУКУ АНАЛОГІВ?

....КРОК 1....
Введіть назву препарату українською мовою
Система визначить діючу речовину препарату
....КРОК 2....
Система визначить діючу речовину препарату
Система також визначить країну, назву виробника та форму випуску препарату
....КРОК 3....
Оберіть потрібний аналог препарату
Порівняйте ціни в аптечних закладах, ознайомтесь із системою забезпечення якості виробника, проконсультуйтеся із лікарем та зробіть свій вибір

Онлайн-система пошуку аналогів зареєстрованих в Україні лікарських засобів дозволяє дізнатись про перелік препаратів, які містять одну й ту саму діючу речовину (хімічну речовину або унікальну біологічну субстанцію у складі лікарського засобу, з фізіологічною дією якої на організм пов'язують лікувальні властивості даного препарату). Перелік зареєстрованих (перереєстрованих) лікарських засобів наданий ДП «Державний експертний центр» Міністерства охорони здоров'я України та використовується з його дозволу для пошуку лікарського засобу за діючою речовиною.

Ознайомтеся з інформацією для користувачів веб-сайту Корпорації «Артеріум»:

Інформація на сайті представлена лише для ознайомлення та не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може служити заміною консультації лікаря. Дана інформація носить суто довідковий характер та не може бути єдиною підставою для висновків щодо аналогічності тих чи інших лікарських засобів без консультації з лікарем та/або фармацевтом. Перед застосуванням лікарських засобів ви повинні обов'язково проконсультуватися з лікарем, а також ознайомитися з інструкцією.

Ми не гарантуємо того, що вся інформація, яка використовується для пошуку лікарського засобу за діючою речовиною, не містить помилок.

Користувач погоджується, що використовує пошук за власною ініціативою.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням без попередньої консультації з лікарем.

Безрецептурні препарати

У розділі представлені препарати, які можна придбати без рецепта

Фармаконагляд

Повідомити про випадок побічної реакції чи відсутність ефективності лікарського засобу Корпорації «Артеріум»

Зворотній зв'язок

Напишіть нам, якщо маєте запитання, пропозиції або скарги